אודות

עלינו

סטודיו לעיצוב ופיתוח מוצר, בבעלותו של רן קזס.

הסטודיו נותן מענה לקשת רחבה של פרויקטים החל מפיתוח ועיצוב מוצרים רפואיים, מוצרי טקסטיל, מוצרים אלקטרוניים, ריהוט ועד עיצוב צעצועים.

המוצרים שאנו מעצבים ומתכננים מאופיינים בעיצוב פשוט ונקי, המחויב לבהירות וקלות השימוש. כל מוצר מעוצב בהתאמה לצרכי הלקוחות, משתמשי הקצה ולמציאות העסקית בה הוא מתקיים.

אנחנו מאמינים כי שיתוף, פתיחות ואמון הם התשתית המאפשרת  לנו לעבוד כקבוצת פיתוח יחד עם הלקוח

תהליך העבודה

תהליך העבודה איתנו מורכב מארבעה שלבים עיקריים בהם אנחנו עוברים מרעיון מופשט למוצר מוגמר.

בשלב האפיון : אנו בונים את התשתית של הפרויקט ומפתחים הבנה הדדית של היעדים, האתגרים והגבולות שלנו. יחד נאפיין את המוצר, קהל היעד וסביבת השימוש. נבדוק את המתחרים ונגדיר את הפרמטרים להצלחה של הפרויקט.

פיתוח קונספט : אחרי שהבנו לאן אתם מכוונים אנחנו מציעים פתרונות יצירתיים למוצר, זה השלב בו נשב יחד מול סקיצות ונבחן מבנים שונים למוצר, ממשקים ושפות צורניות אפשריות. בנקודה זו אתם בוחרים את העיצוב ואנחנו ממשיכים בתהליך.

עיצוב מתקדם : זהו השלב שבו הדברים מתחילים להתחבר, אנחנו בונים קבצי תלת מימד ממוחשבים, עושים תכנון עקרוני, מגדירים נפח ופרופורציה, ומתאימים את החלקים לטכנולוגיית הייצור, בסוף השלב הזה יש לנו אבטיפוס שאותו אנחנו יכולים לבדוק מול המשתמשים

ליווי ייצור : זוהי התחנה האחרונה בפיתוח, כאן אנחנו בונים קבצי תלת מימד סופיים בהתאם לטכנולוגיית הייצור, מפיקים שרטוטים ליצרנים ותיק ייצור, אנחנו מלווים אתכם עד לייצור ראש סדרה שתואם את האיכות הרצויה.

tid